Bubble Pop Shooter

147 kez oynandı
0

Kontroller

bull Aim carefully and tap to shoot bull Match 3 or more bubbles to make them pop bull Use less shots to score higher and earn 3 stars bull Create powerful boosters to pop more bubbles

Açıklama

Bubble Pop! Puzzle Game Legend is a highly addictive bubble shooter game loved by millions! This bubble shooter will eliminate your boredom in no time! You’ll spend hours of fun popping same-colored bubbles! Just shoot all the colorful bubbles to clear the board and win coins! Use epic boosters to burst all the bubbles and solve the tricky puzzles! Blast your way to victory in this explosive bubble pop game! Are you ready to pop some bubbles?

Yorumlar( 0 )

The comment field is only for members. Giriş yap, Kayıt ol

    Şunlar da hoşunuza gidebilir

    Güzeloyun'da Çevrimiçi Oyunlar — Hadi oynayalım !

     

    Güzeloyun.net, Türkiye'nin en popüler oyun sitelerinden biridir. Sitede yüzlerce farklı kategoride binlerce oyun bulunmaktadır. Oyunların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siteye üye olmanın avantajları arasında, favori oyunlarınızı kaydedebilme, arkadaşlarınızla yarışma imkanı ve ödüllü yarışmalara katılma gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca site, düzenli olarak güncellenmekte ve yenilenen oyunlar eklenmektedir. Güzeloyun.net, kolay kullanımı, çeşitli kategorileri ve geniş oyun arşivi ile oyun severler için ideal bir platformdur.